Shure BLX14E/P31 Uhf Telsiz Headset Mikrofon

Kdv Dahil 2.315,18TL
Vergiler Hariç: 1.962,01TL
Marka:Shure
Ürün Kodu: BLX14E/P31
Stok 100

Genel Bakış

Uhf Telsiz Headset Mikrofon   Shure BLX14E/P31 Telsiz Kafa Mikrofonu. Müzik mekanları, canlı performanslar, eğlence alanları, kültür merkezleri, okullar, ibadethaneler v.s. için ideal bir cihazdır. 91 metre çalışma mesafesi bulunmaktadı...
Uhf Telsiz Headset Mikrofon
 

Shure BLX14E/P31 Telsiz Kafa Mikrofonu. Müzik mekanları, canlı performanslar, eğlence alanları, kültür merkezleri, okullar, ibadethaneler v.s. için ideal bir cihazdır. 91 metre çalışma mesafesi bulunmaktadır. 524 - 865 MHz çalışma aralığına sahiptir. Sistemin düzgün çalışmasını sağlamak için kendi frekans bantlarını eşleştiriniz. 2 adet AA pille 14 saate kadar çalışır.  Shure BLX14E/P31 Telsiz Kafa Mikrofonu aşağıdaki cihazlardan oluşur.
 
1 Adet Shure PGA31 Headset Kondansatör Mikrofon:
 
Shure PGA31 Headset Kondansatör Mikrofon.  Konuşma ve canlı vokal performans uygulamaları için uygun fiyatlı kablosuz kardioid kapasitif mikrofon kulaklıktır. BLX, GLX-D ve PGX Dijital kablosuz sistemlerde kullanılabilir. TA4F (TQG) konnektörleri içeren tüm Shure kablosuz kulaklık sistemleri ile çalışır. PGA31 konuşma için güvenilir bir ses kalitesi sunar.
 
1 Adet Shure BLX4E Tek kanal Kablosuz Wireless Receiver:
 
Shure BLX4E Tek kanal Kablosuz Wireless Receiver en olumsuz koşullarda çalışmak için tasarlanmıştır. Müzik mekanları, canlı performanslar, eğlence alanları, kültür merkezleri, okullar, ibadethaneler v.s. için ideal bir cihazdır. BLX4E el, yaka, kafa, gitar / bass, enstrüman ve Combo dahil BLX Kablosuz sistemlerinde kullanılır. 91 metre çalışma mesafesi bulunmaktadır. 524 - 865 MHz çalışma aralığına sahiptir. Mikroişlemci kontrollü dahili anten çeşitliliği sunmaktadır. Tek dokunuşla QuickScan frekans seçim özelliği ile hızlı müdahale durumunda en açık frekansını bulur. Sistemin düzgün çalışmasını sağlamak için kendi frekans bantlarını eşleştirin.
 
1 adet Shure BLX1 Wireless Bodypack Bel Tipi Verici:
 
Shure BLX1 Wireless Bodypack Bel Tipi Verici.  Shure BLX1 kablosuz bodypack verici en olumsuz koşullarda çalışmak için tasarlanmıştır. Müzik mekanları, canlı performanslar, eğlence alanları, kültür merkezleri, okullar, ibadethaneler v.s. için ideal bir cihazdır. BLX1 el, yaka, kafa, gitar / bass, enstrüman ve Combo dahil BLX Kablosuz sistemlerinde kullanılır. 2 LR6 AA pil, 1,5 V alkalin pille ondört saat pil ömrü ve 91 metre çalışma mesafesi bulunmaktadır. 524 - 865 MHz çalışma aralığına sahiptir. Sistemin düzgün çalışmasını sağlamak için kendi frekans bantlarını eşleştirin.


 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.