Shure BLX14E/CVL Telsiz Yaka Mikrofonu

Kdv Dahil 2.315,18TL
Vergiler Hariç: 1.962,01TL
Marka:Shure
Ürün Kodu: BLX14E/CVL
Stok 100

Genel Bakış

Telsiz Yaka Mikrofonu   Shure BLX14E/CVL Telsiz Yaka Mikrofonu. Müzik mekanları, canlı performanslar, eğlence alanları, kültür merkezleri, okullar, ibadethaneler v.s. için ideal bir cihazdır. 91 metre çalışma mesafesi bulunmaktadır. ...
Telsiz Yaka Mikrofonu
 

Shure BLX14E/CVL Telsiz Yaka Mikrofonu. Müzik mekanları, canlı performanslar, eğlence alanları, kültür merkezleri, okullar, ibadethaneler v.s. için ideal bir cihazdır. 91 metre çalışma mesafesi bulunmaktadır. 524 - 865 MHz çalışma aralığına sahiptir. Sistemin düzgün çalışmasını sağlamak için kendi frekans bantlarını eşleştiriniz. 2 adet AA pille 14 saate kadar çalışır. Shure BLX14E/CVL Telsiz Yaka Mikrofonu aşağıdaki cihazlardan oluşur.
 
1 Adet Shure CVL-B/C-TQG Kardioid Kondansatör Yaka Mikrofonu:
 
Shure CVL-B/C-TQG Kardioid Kondansatör Yaka Mikrofonu.  Profesyonel uygulamalar için yapılmış kolay kullanımlı, tek yönlü kardioid kondansatör minyatür yaka mikrofonudur. TA4F (TQG) konektörü ile Shure kablosuz bodypack sistemleri ile entegre çalışır. Profesyonel konuşmalar ve sunumlar için ideal bir yaka mikrofonudur. Minyatür oluşu ile dinleyiciye görünürlülüğüyle rahatsızlık vermez. Bir gömlek yakası ya da kravata takılarak kullanılır.
 
1 adet Shure BLX4E Tek kanal Kablosuz Wireless Receiver:
 
Shure BLX4E Tek kanal Kablosuz Wireless Receiver en olumsuz koşullarda çalışmak için tasarlanmıştır. Müzik mekanları, canlı performanslar, eğlence alanları, kültür merkezleri, okullar, ibadethaneler v.s. için ideal bir cihazdır. BLX4E el, yaka, kafa, gitar / bass, enstrüman ve Combo dahil BLX Kablosuz sistemlerinde kullanılır. 91 metre çalışma mesafesi bulunmaktadır. 524 - 865 MHz çalışma aralığına sahiptir. Mikroişlemci kontrollü dahili anten çeşitliliği sunmaktadır. Tek dokunuşla QuickScan frekans seçim özelliği ile hızlı müdahale durumunda en açık frekansını bulur. Sistemin düzgün çalışmasını sağlamak için kendi frekans bantlarını eşleştirin.
 
1 Adet Shure BLX1 Wireless Bodypack Bel Tipi Verici:
 
Shure BLX1 Wireless Bodypack Bel Tipi Verici.  Shure BLX1 kablosuz bodypack verici en olumsuz koşullarda çalışmak için tasarlanmıştır. Müzik mekanları, canlı performanslar, eğlence alanları, kültür merkezleri, okullar, ibadethaneler v.s. için ideal bir cihazdır. BLX1 el, yaka, kafa, gitar / bass, enstrüman ve Combo dahil BLX Kablosuz sistemlerinde kullanılır. 2 LR6 AA pil, 1,5 V alkalin pille ondört saat pil ömrü ve 91 metre çalışma mesafesi bulunmaktadır. 524 - 865 MHz çalışma aralığına sahiptir. Sistemin düzgün çalışmasını sağlamak için kendi frekans bantlarını eşleştirin.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.